Parduotuvė

Jautri oda Patirkite švelnią ir veiksmingą priežiūrą su mūsų natūralia plaukų ir odos kosmetika jautriai odai

Priemonės plaukams

Atkuriamasis plaukų kondicionierius

(11)
19.90

Raminamasis kreminis šampūnas

(12)
19.90

Mūsų natūrali plaukų ir odos kosmetika specialiai sukurta taip, kad būtų švelni ir veiksminga jautrios odos priežiūrai. Mūsų gaminiuose nėra šiurkščių cheminių medžiagų, kvapiųjų medžiagų ir kitų dirgiklių, galinčių sukelti sudirginimą, niežulį ar paraudimą.

Priemonės odai

Raminamosios alavijų sultys (98%)

(5)
14.90

Raminamasis kūno ir veido tonikas

(8)
19.90

Raminamasis veido ir kūno aliejus

(10)
19.90

Raminamasis kūno ir veido losjonas

(11)
19.90

Patirkite švelnią ir veiksmingą priežiūrą su mūsų natūralia plaukų ir odos kosmetika jautriai odai. Mūsų produktai sukurti taip, kad ramintų, maitintų ir apsaugotų jautrią odą nenaudojant šiurkščių cheminių medžiagų, kvapiųjų medžiagų ar kitų dirgiklių. Naudodami mūsų natūralią plaukų ir odos kosmetiką galite mėgautis drėkinimo, priešuždegiminių ir nekomedogeninių savybių teikiama nauda. Mūsų gaminiai tinka visų tipų odai ir yra pripildyti natūralių sudedamųjų dalių, kurios užtikrina ilgalaikę drėgmę ir drėkinimą.

Išbandykite mūsų natūralią plaukų ir odos kosmetiką jau šiandien ir įsitikinkite skirtumu patys! Netikėkite vien mūsų žodžiais, išgirskite, ką apie mūsų gaminius sako patenkinti klientai. Naudotojų atsiliepimai, tokie kaip “mano oda dar niekada nebuvo lygesnė” ir “ji švelni, bet veiksminga”, leidžia patikėti, kad mūsų natūrali plaukų ir odos kosmetika jautriai odai yra geriausias pasirinkimas jūsų grožio procedūroms.

Į VIRŠŲ